Często zadawane pytania

Aby dokonać rezerwacji należy dokonać przedpłaty w formie zadatku w wysokości 30% kosztu całego pobytu, kwotę należy uiścić w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji wstępnej, pozostałą kwotę należy uiścić się w dniu przyjazdu. Przedpłaty można dokonać przelewem na wskazany rachunek lub przekazem pocztowym.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00, kończy zaś o godzinie 11:00 – jest to czas techniczny na przygotowanie dla Państwa domku. Zdarza się często, że domek jest już wolny od rana, lub nawet dzień wcześniej. Oczywiście można przyjechać szybciej i zostawić samochód z rzeczami i udać się na spacer, czekając na przygotowanie domku.

Dla naszych gości przygotowaliśmy: łóżko podwójne sosna 140x200cm miękki materac, wersalkę rozkładaną podwójna 120x200cm średnio twarda, fotel rozkładany jedynka 85x200cm średnio twarda, wiekszość pościeli zakupiona w IKEA.

Wszystko to razem daje nam razem 5 miejsc noclegowych.

Przepraszam bardzo wszystkich miłosników pupili ale nie jest możliwe przywiezienie żadnego psa czy kota z sobą. Powody są trzy:
a) Twój sąsiad z domku obok może mieć mi za złe, że pies szczeka i mu przeszkadza
b) na plażę pupila nie zabierzesz i zostaje on w domku i tam wyładowuję swoją frustrację, w swoim domu może tego nie robił, a tu mu się przydarzy i jest duży problem!
c) na podwórku mieszka niegroźny jamnik i agresywny kot o imieniu Killer który tylko dąży do kontaktu z nowym intruzem na swoim podwórku

Wszystkie 3 sytuacje miały już miejsce i nie były przyjemnym doświadczeniem dla żadnej ze stron sporu

W naszej ofercie brak jest ukrytych opłat, czy to za parking, świeże powietrze, dogrzewanie, wodę, depozyt czy coś jeszcze innego. Jedyna dodatkowa opłata to „klimatyczne”. 

Opłata klimatyczna/miejscowa wynosi 1,20zł osoba dorosła/doba 1,20zł za dziecko/doba. Dokładne artukuły/uchwały gmina dostarcza nam około maja.

W linii prostej mamy tylko 400metrów a nawet mniej, rzeczywista odległość jaką należy przejść do najbliższego zejścia to około 500m, wiadomo zakręty, ścieżki itp. Miejscowość Jastrzębia Góra słynie z klifów tak więc ostatnie 30m drogi na plażę to schody, dość strome no i sporo schodków. Zejście dla wózków (pochyłe, powierzchnia-płyty betonowe) znajduje się u końca ulicy Droga Rybacka w odległości około 700m od naszego obiektu.

Domki są przygotowywane dla 4 – 5 dorosłych osób i przy takiej liczbie zapewniony jest optymalny komfort w czasie pobytu. Nie ma możliwości wynajmu dla większej liczby osób niżeli 5. Jeśli rodzina jest liczniejsza – proponujemy 2 domki, cena ulaga dużemu rabatowi na wynajem dwóch domków jednocześnie.

Parking tuż przed domkami – na posesji.

Jest mały plac zabaw z dwoma huśtawkami (jedna dla dzieci 1-3lat), wieża do wspinania i zjężdzalnia. Jest również duża piaskownica z morskim piaskiem. Plac zabaw powiększył się o dużą trampoline Hudora 366cm.

Nasz obiekt został zarejestrowany pod nazwą Jan Krukowski, Numer NIP 5871599445, Numer REGON 364881398

rodzaj prowadzonej działalności według PKD: 55.20 Z – Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca
krótkotrwałego zakwaterowania

Dzwoniąc do Urzędu Gminy Władysławowo możną potwierdzić wszelkie swoje wątpliwości.

Nie mamy możliwości/prawa wystawiać faktur VAT. Wystawiamy rachunek uproszczony za świadczoną usługę, który to jest/powinien być honorowany przez pracodawców.

Nasze domki są w bardzo dobrym zasięgu bezprzewodowej sieci wi-fi o prędkości łącza oo 16Mb, o hasło prosimy pytać po przybyciu na obiekt.

Każdy domek wyposażony jest w klimatyzator typu „split” o mocy około 3,8kW. Zapewniają one komfort w gorące dni jak też wydajnie grzeją w mniej ciepłe noce.