Czystość/zdrowie/dezynfekcja

W naszych domkach przeprowadza się ozonowanie. Wszystkie domki poddawane są skutecznie ozonowaniu. Dezynfekcja odbywa się za pośrednictwem profesjonalnego sprzętu, który posiada obowiązującą dokumentację i certyfikaty dopuszczające do wspomnianych czynności. Dzięki ozonowaniu mogą się Państwo cieszyć świeżym powietrzem wolnym od nieprzyjemnych zapachów, alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów. Ozon w postaci gazowej wnika w każdy materiał, w materace, tapicerki, wykładziny, zasłony itp. Ozon usuwa wszelkie zapachy. Ozonowanie jest pomocne dla alergików

Na życzenie klienta można przeprowadzić powtórne ozonowanie, proszę pamiętać, iż może to wydłużyć okres meldowania/zakwaterowania (czas ozonowania + czas wietrzenia domku).

Domki wyposażone w klimatyzatory, które posiadają filtr antybakteryjny oraz filtr cząsteczek stałych.Klimatyzatory posiadają funkcję automatycznego oczyszczania powietrza, wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości dzięki automatycznemu osuszaniu mokrego i ciepłego wymiennika ciepła, co zapobiega powstawaniu bakterii i pleśni.Każdy klimatyzator został poddany ozonowaniu, urządzenia są regularnie czyszczone i serwisowane.

Domki przed przyjazdem gości są dokładnie sprzątane i myte przy użyciu wysokiej jakości produktów z zachowaniem wszelkich norm. Pościel oddawana jest każdorazowo do pralni chemicznej.